náhled normy ČSN EN 60297-5-102 (188001)

Datum vydání normy: 1.12.2001


Náhled normy ČSN EN 60297-5-102 (188001):Popis normy ČSN EN 60297-5-102 (188001): Mechanické konstrukce pro elektronická zařízení - Rozměry mechanických konstrukcí řady 482,6 mm (19 palců) - Část 5-102: Kostry a přidružené zásuvné jednotky - Zabezpečení elektromagnetického stínění. (Text normy není součástí výtisku). (Platnost do 1.9.2007).

Naše výhody

Máte zájem o naše služby? Rádi Vám pomůžeme!

Pracujeme s láskou

Každý všední den se Vám může věnovat profesionální tým lidí, který Vám pomůže s výběrem správné normy, zajistí normy a vše doručí do druhého dne.

Chcete ušetřit čas?

Naše služby Vám zajistí velkou úsporu času a tím i peněz. Naši specialisté v oblasti norem Vám poskytnou ty nejlepší možné informace.

Hledáte normy?

Už nemusíte. U nás najdete vše od A do Z. A když náhodou něco nenajdete, napište nám, najdeme za Vás :-) Navštivte náš eShop a přesvědčte se sami.

Chcete více informací?

Na našem eShopu nabízíme službu "Odběr nových norem" a to pro všechny a zcela ZDARMA. Budete mít aktuální přehled vždy připravený na Vašem emailu.

Potřebujete komfortnější řešení?

Nabízíme Vám profesionální software, který Vám zajistí vše, co potřebujete. O vše se Vám může automaticky starat software EviNor.

Dejte si kávu a my vše uděláme

Máte s normami stále starosti? Pro nás je to zábava a vše uděláme na profesionální úrovni a zajistíme Vám vše, co jen budete potřebovat.

Kontakt

Věříme, že naše služby Vám pomohou ve všem, co hledáte. Neváhejte nás kontaktovat. Všechny kontakty naleznete na této stránce.

Chcete už mít v budoucnosti klid?

V naší nabídce služeb nemáme konkurenci a proto Vám chci naše služby nabídnout.

Ušetříme Vám hodně Vašeho času, mnoho peněz a hlavně nervy, které máte se svými normami. Nehledejte složitě normy a informace o normách, u nás už jste vše našli.

[TIP]: Máte zájem o odběr informací nových norem a to zcela ZDARMA? Pojďte na tuto stránku.

Miroslav Sobotka
Jednatel společnosti

Zůstaňte v kontaktu